Hoş geldiniz…

akademioptiik.com.tr web adresiyle e-ticaret faaliyetinde bulunan Akademi Optik, Ocak 2017 yılında Muhammed Sakıb Yılmaz tarafından bir şahıs şirketi olarak kurulmuştur.

Teknolojinin gelişmesiyle elektronik ortamdan alışveriş yapma imkânının oluşması yanında mağazaya uğramadan binlerce çeşit ürünü incelemek mümkündür.

1960’lerde baba mesleği ile başlayan ticari serüven, önce saat satış ve pazarlama  daha sonra profesyonel olarak optik ile devam etmektedir.

Bu bilgi ve birikim çerçevesinde milyonlarca müşteriye ulaşıp hizmet ağını genişletmek için 01.12.2018 Tarihi itibariyle akademioptik.com.tr ile hizmet verilmektedir.

akademioptik.com.tr e-ticaret sistemiyle stoğumuzda olan veya birkaç gün içinde tedarikçimizden temin edebileceğimiz güneş gözlüğü, optik çerçeve, renkli lens ve bakım ürünleriyle müşterimize yeni bir alışveriş deneyimi sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti ve Satış Sonrası Hizmet politikamız doğrultusunda avantajlı ve nadir ürünlerimizi, Gizlilik İlkeleri politikamız gereği 256 Bit SSL Güvenlik Sertifikasıyla korunan Güvenli Alışveriş sistemimiz ve PAYTR ödeme kolaylığı ile 12 Aya varan taksit imkânlarıyla alışverişin tadını çıkaracağınızı umuyoruz.


VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve bölgede e-ticaret sektörünün lideri olmak.

MİSYONUMUZ

E-ticaret sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.

STRATEJİMİZ

Stratejik ortaklıklarla güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık; mağazalara ise Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.